Vehikuł Czasu w Środzie Wielkopolskiej, który oddaliśmy do Waszej dyspozycji w grudniu 2014 to trzeci klub tej marki. Pierwszy – w Gnieźnie – funkcjonuje od 2010 roku. Drugi, na terenie Wągrowca działa od grudnia 2011. Jesteśmy kojarzeni z bardzo taneczną muzyką, świetnym klimatem panującym w klubach oraz pełną kulturą obsługi.

Vehikuł Czasu mimo swojej nazwy jest nowoczesnym miejscem rozrywki przeznaczonym dla pełnoletnich klientów. Zlokalizowany w centrum miasta klub charakteryzuje się nowoczesnym, ciekawym wystrojem. Dopełnieniem tego jest oświetlenie LED’owe oraz wysokiej klasy nagłośnienie. Do dyspozycji gości przestronna sala taneczna, elegancki VIP room i duże boksy. Posiadamy specjalnie wydzieloną strefę dla osób palących. Wszystkie te czynniki sprawią, że impreza wspólnie z nami zaliczona będzie do udanych. Nowoczesna aranżacja wnętrza i niepowtarzalny klimat powodują, że do Vehikułu chce się wracać. Nad bezpieczeństwem gości podczas organizowanych imprez czuwa wykwalifikowana ochrona. Dodatkowo lokal objęty jest systemem monitoringu.

W Vehikule Czasu co weekend odbywają się imprezy taneczne – w piątek i w sobotę z DJ’em oraz wokalem na żywo. Zabieramy Was w muzyczną podróż do lat 80′tych oraz 90′tych ubiegłego wieku. Gramy także współczesne przeboje szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. Organizujemy również koncerty, zapraszamy do klubu specjalnych gości. Doskonale zaopatrzony bar zadowoli każdego klubowicza. Proponujemy szeroką gamę alkoholi oraz napojów bezalkoholowych. Uprzejma obsługa, dla której żaden drink nie jest problemem pozostaje do dyspozycji. Barmani sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Wysoki poziom obsługi to jedna z głównych cech Vehikułu Czasu.

Vehikuł Czasu to miejsce, które dostosowuje się do potrzeb klientów. Staramy się zaskakiwać kreatywnymi pomysłami. Warto nas odwiedzić by się porządnie pobawić, zrelaksować po trudach dnia codziennego, ale także, aby spotkać się i porozmawiać ze znajomymi.

„Vehikuł Czasu – najlepsza zabawa w mieście” – hasło, które towarzyszy nam od samego początku działalności!

Rezerwacja

Najbliższe imprezy:

1403-sroda-www
  • 14
  • 03
  • 2020

Środa Wielkopolska

09:00 pm

karnawałowy-after-vc-sroda-www
  • 29
  • 02
  • 2020

Środa Wielkopolska

09:00 pm

Polecamy