Karnawałowe Szaleństwa – Bogdan Fabiański


Venue: Vehikuł Czasu

Location: Środa Wielkopolska

Date: Feb 03 to Feb 04

Length: 09:00 pm - 05:00 am


Karnawałowe szaleństwa z Vehikułem Czasu! Sobota, której nie wypada spędzić w domu! Zapraszamy do nas na zabawę w doborowym towarzystwie :-)

Gościem specjalnym imprezy  będzie Bogdan Fabiański. To dziennikarz radiowy i telewizyjny, DeeJay, producent i wykładowca, specjalista d/s muzycznych, autor listy TOP 40 Dance Chart, licznych programów radiowych i telewizyjnych, korespondent: Polish Daily News w Chicago, stacji radiowej 1080 AM w Chicago, Global Hot 100 Dance Traxx (Niemcy, Anglia), współpracownik pism muzycznych.

W drugiej połowie lat 80. XX w. prowadził audycje w Program II Polskiego Radia. Później związany był z regionalnym Polskim Radiem RDC, w którym był autorem wielu audycji, m.in. „Wieczór i Noc DJ-ów”. Pracował również w Radio ZET Gold, gdzie między innymi prowadził kultowy program autorski „Gorączka Sobotniej Nocy w Radiu Zet Gold”, prezentujący miksy najlepszych hitów z lat 60., 70., 80. i 90. Obecnie znów związany z Radiem Dla Ciebie.

Podczas sobotniej nocy pobawicie się także do muzyki serwowanej przez naszego rezydenta. Za konsolą DJ Jay. Gramy polskie i zagraniczne przeboje do tańca z szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej.

Start: 21.00
– do godziny 22.00 gwarantowana cena biletu wstępu – 10 zł,
– w dalszej części wieczoru – 15 zł
Wstęp: tylko dla osób pełnoletnich
Bilet kuponem do wykorzystania w barze przez całą noc, najlepsze promocje do 22.00.

REZERWACJE LOŻY:
– on-line http://rezerwacje.vehikulczasu.pl/
– telefonicznie: 789 444 789

Wydarzenie na FB – zaproś znajomych i bawcie się u nas wspólnie!

Zaproś swoich znajomych i odwiedzajcie wspólnie nasz klub!